CIŚNIENIE TĘTNA. Wraz z wynikiem pomiaru aparat wyświetla wartość ciśnienia tętna, które stanowi różnicę między ciśnieniem skurczowym, a ciśnieniem rozkurczowym.
Modele: DSK-1011, DSK-1031, WSK-1011.
ALGORYTM FUZZY INFLATION. Algorytm automatycznego wyboru wartości ciśnienia, do osiągnięcia której pompowany jest mankiet. Korzystając z tego algorytmu, urządzenie samo - na podstawie wartości ciśnienia skurczowego pacjenta - określa wartość ciśnienia, do której należy pompować mankiet. Dzięki algorytmowi Fuzzy Inflation urządzenie jest łatwiejsze w eksploatacji, a pomiar bardziej komfortowy i dokładny.
Modele: DSK-1031, WSK-1011.
POMIAR PODCZAS POMPOWANIA. Fuzzy Measurement – technologia pozwalająca na określenie ciśnienia już w trakcie pompowania mankietu.
Modele: DSK-1011.
OKREŚLANIE ZAKŁÓCEŃ. Wskaźnik informuje o zakłóceniach, które mogą wpłynąć na wynik pomiaru.
Modele: DSK-1011, DSK-1031, WSK-1011.
KONTROLA PRAWIDŁOWOŚCI ZAPIĘCIA MANKIETU. Pokazuje, czy nie jest on zapięty ani zbyt ciasno, ani zbyt luźno.
Modele: DSK-1031.
WSKAŹNIK WIARYGODNOŚCI. Symbol ten pojawia się, jeśli przestrzegano wszystkich elementów decydujących o prawidłowości procesu pomiaru.
Modele: DSK-1031.
MANKIET M-CUFF. Unikatowa forma mankietu opracowana i opatentowana przez firmę NISSEI. Forma mankietu w kształcie litery “M” zapewnia niezawodny odczyt tętna z dwóch tętnic jednocześnie.
Modele: WSK-1011.